użytkowników w mediach społecznościowych.

- Przegląd tendencyjny, bo trudno wybrać reprezentatywną próbkę wypowiedzi odpowiadającą przekrojowi poglądów politycznych Polaków. I nie tylko Polaków, czego przykładem choćby Neon24, gdzie prawdziwych Polaków jest jak na lekarstwo. Większość jak widać stanowią Rosjanie, ci mentalni, zadaniowani, i ci nadający z Olgino.

Jeżeli chodzi o Polskę to wg najnowszych danych Zjednoczoną Prawicę, czyli PIS popiera ponad 43% wyborców, tymczasem najbardziej reprezentatywna na portalu Neon24 Konfederacja boryka się z przekroczeniem progu wyborczego. A po ujawnieniu pro- rosyjskiej i wsi -owej agentury w jej szeregach notuje właśnie ostre pikowanie w dół. Niestety nie na Neonie24. Tutaj to ugrupowanie jest przedstawiane w pełnej krasie i ochoczo lansowane przez zadaniowców, tak jakby Polacy nie mieli innych przekonań i w rosyjskich oprawcach widzieli wybawców.

Popieranie i lansowanie przez administrację ugrupowania Konfederacja jest oczywiście dopuszczalne, co nie znaczy zgodne z szeroko rozumianą uczciwością i poszanowaniem poglądów większości. Gdyby to jeszcze była uczciwa rywalizacja różnych ugrupowań i poglądów politycznych, niestety w tym przypadku mamy do czynienia z działaniami cenzorskimi i propagandowymi czynione bolszewickimi metodami przez cenzorów, którzy nie wiadomo dlaczego nazywani są administratorami.

Usunięcie notki i komentarzy blogera Interesariusza na podstawie zarzutów wyssanych z palca i całkowicie bezpodstawnych jest kolejnym i obrzydliwym przykładem panującej tu cenzury za poglądy. Potwierdza to, to co już dawno pisałem, że ci dwaj osobnicy Lipao45 i Zawisza Niebieski nie powinni być ani chwili dłużej w administracji - jeśli ma to być poważne forum wymiany poglądów - bo im myli się latanie z brzytwą z funkcją administratora, która polega na zupełnie czymś innym.

Jak jeszcze do tego dodać Ruszkiewicza, który nigdzie nie odszedł ze swoją grupą i nadal cieszy się tu specjalnymi przywilejami, oraz najwyższymi uprawnieniami superusera, dzięki czemu ma wgląd w dane na serwerze, publikowane i przygotowywane treści użytkowników, ich pocztę wewnętrzną, dane IP, to mamy obraz agenturalnego miejsca tępiącego poglądy Polaków na propagandowe zlecenie z Moskwy i dawnych towarzyszy WSI, chcących właśnie na plecach Konfederacji dorwać się do władzy. Na szczęście takie ciągoty są praktycznie zupełnie nierealne.

Ryszard Opara nas oszukał deklarując, że z chwilą odejścia Ruszkiewicza i jego kliki Neon24 nabędzie cywilizowanych standardów i stanie się Forum Wszystkich Polaków, niestety nigdy to się nie stało. Przez chwilę wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, gdyż porządek zaczął zaprowadzać nowy admin Adevo, a wkrótce miała objąć tą funkcję również AgnieszkaS, co by mogło dawać choć pozory równowagi, wolności słowa i pluralizmu, niestety szybko się okazało, że właściciel portalu co innego deklaruje publicznie a co innego robi w rzeczywistości.

Ryszard Opara jest jak Bolek, za a nawet przeciw i po jednym kroku w przód wykonał dwa kroki w tył i wyrzucił dobrze zapowiadającego się Adevo, w wyniku czego Neon24 jeszcze bardziej zaczyna przypominać ścierwomedium niż dajmy na to miesiąc temu.

Wszyscy Polacy mają tu tylko wtedy rację bytu, gdy prezentują poglądy pro- rosyjskie, anty- polskie, anty- katolickie i anty- PIS-owskie. Wszystkich nie mieszczących się w ramach ruskiej i wsi- owej propagandy pałuje i cenzuruje Ruszkiewicz i jego ludzie: Zawisza i Lipao. Adevo został zwolniony, a Ruszkiewicz i jego cenzorzy nabrali wiatru w żagle i przekonania, że to chwilowa słabość Opary, i rezultat kłótni w rodzinie; Ruszkiewicz wkrótce znowu wróci by zaprowadzić tu pełny sowiecki porządek bolszewickimi metodami, w których ma taką wprawę.

 

No więc zobaczmy jakie są te wyrwane na chybił trafił komentarze z sieci, co komentują przeciętni Polacy i jak? I tylko tak się zastanawiam, czy neonowy cenzor usunie moją notkę jak nie przymierzając wpis Interesariusza pod absurdalnym zarzutem naruszenia praw autorskich?

Przyznaję się bez bicia, że to nie moje komentarze, wybiórczo przytoczone, ale jak mniemam powód do zadziałania brzytwą jest. No to jak cenzorze? No więc jak te komentarze będziecie komentować, gdy przypadkiem notka nie zniknie?Trzeba się czasem określić , czy idziemy z komunistami: Putinem i Chinami i wyciągamy łapkę po 30 srebrników jak Niemcy i Węgry, czy też wspieramy Wolny Świat? To że Niemcy i liderzy UE sprzedadzą każdego to widać słychać i czuć, chociażby patrząc na Nord Stream 2. - Byleby tylko zarobić kilka srebrników sprzedadzą każdego.

 

Nowy jedwabny szlak to dla nas zabójstwo. Nic z tego mieć nie będziemy poza szybkim transportem dóbr wszelakich... A Chińczycy rozegrają nas tu jak dzieci - Chiny to nasz wróg gospodarczy.

 

Niemcy są koniem trojańskim w Europie. Już wpuścili Rosję, a teraz kombinują z Chinami. Wszystkim, łącznie z Niemcami, odbije się to czkawką.


PIS górą, tak trzymajcie. Zależy mi na poparciu Polaków powyżej 50%.


Nieobecność polityków PO, to największy i jedyny sukces Schetyny, bo chyba jest dla każdego jasne, że gdyby ludzie tej formacji pojawiali się w programach TVP, to mieliby w sondażach poniżej 10 % poparcia.


Wyjaśnienie zagadki nieobecności posłów PO w studiu TVP Info jest banalne. Po prostu nie chcą tłumaczyć się z kłamstw, świadomych manipulacji i fake newsów.Lech Wałęsa, który uważa się za bohatera, a tak naprawdę, to jest to według dokumentów IPN-u agent SB o kryptonimie "Bolek" znowu w akcji! Chce dziś Lech Walesa w swoim chorym, urojonym mniemaniu ratować Polskę przed złymi ludźmi! Naga oczywista prawda jest jednak taka, ze jeszcze w czasach PRL-u stworzono z niego mit człowieka- bohatera, a tak naprawdę, to Lech Wałęsa był figurantem bezpieki, który o zgrozo wydawał do bezpieki kolegów w pracy i niestety był pierwszym prezydentem, tak zwanej po 1989 roku "wolnej" Polski. Ci wszyscy, którzy nadal naiwnie w to wierzą, że było inaczej i Lech Walesa nie był agentem peerelowskiej bezpieki, tylko był obalaczem komuny, to widocznie prawdopodobnie albo mają coś z głową nie tak, albo po prostu bardzo źle życzą Polsce! Jakim naprawdę, trzeba być naiwnym, żeby w tym tępym prostaku upatrywać przywódcy ruchu, który jak sie chwali sam "obalił" w Polsce komunizm, który de facto, to tak naprawdę trwał w Polsce do ostatnich wyborów 2015. Dzięki Bogu, skamlący obecnie lewacy za komuną w Polsce, mogą sobie teraz tylko skamleć, ponieważ na pewno wybory parlamentarne w Polsce w 2019 roku wygra Zjednoczona Prawica!Komisje wyborcze wizytowane przez Heńkę - Tramwajarkę muszą się faktycznie pilnować i nie spuszczać z oczu kart do głosowania, bo biustonosz Heni bardzo pojemny jest, sprawdzony podobno w boju.Bolek walczy o swoje dobre samopoczucie, więc nie dziwota, że wygaduje takie brednie. Gdyby obecna "totalna opozycja" doszłaby do władzy to z przestrzeni publicznej zniknęłaby haniebna przeszłość "Bolka". Ponadto ma do ulokowania w Sejmie synka, więc stara się podwójnie. Jednak próżne jego nadzieje. Polaków jest już trudno nabrać. Zobaczyli różnicę w jakości rządzenia przez układ pookrągłostołowy i przez PiS, wiec "bolkową" agitację może zaakceptować tylko najwierniejszy z wiernych odbiorców TVN i GW.Rosyjskie trolle aby lekko rozładować jakże napiętą sytuację jaka panuje na tym forum, jaką tutaj wprowadzacie Waszymi wpisami, chciałabym zadać neutralne pytanie: "Co jedliście dzisiaj na kolację?" ~ Kuchareczka

- Nic nie jadłem bo kasy mało. ~Aleks

- Kolację? Kto w Rosji może sobie pozwolić na takie szaleństwo. ~Rosjanin

- Na kolację jadłem propagandę z Kremla. ~Petersburger

- Propagandę Putina. ~Borys

- Co cię obchodza ruscy? ~Konsument

- Polskie jabłka. Przecież Polacy wiedzą że nie stać nas Rosjan na takie rzeczy jak ośmiorniczki. Niech każda polska rodzina wyśle rosyjskiej rodzinie dar serca: 1 kg słoniny, 2 kg kartofli, 2 kg cebuli i 1 kg cukru, to Rosjanie jak się najedzą, to może przestaną coraz to nowe wojny wywoływać i miliony ludzi mordować? ~Życzliwa Rosjanom

____________________________________________