"Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym" - George Orwell

 

Ponieważ ujawniłem jak bardzo portal Neon24 był i prawdopodobnie jest nadal dziurawy pod względem bezpieczeństwa - po przyciśnięciu Wojtasa Ruszkiewicz sam się przyznał do posiadania przez siebie uprawnień superusera, co jest jednoznaczne z prawami roota na serwerze

- to aby ten niezwykle niebezpieczny fakt ukryć - zostanę zbanowany, a wszelkie moje komentarze i innych komentatorów to opisujące zostaną usunięte, tak aby nikt się nie dowiedział, co jest grane. Niestety zrobiłem zrzuty ekranów i wszystko opiszę na moim blogu https://1do10.blogspot.com .

Ruszkiewicz - jak napisał - już wydał na mnie wyrok i albo sam, gdy zostanie przywrócony na stanowisko głównego cenzora i propagandysty, lub poprzez swoich zaufanych ludzi jak Lipao i Zawisza mnie zbanuje.

Moje poglądy co do przywrócenia normalności i kultury na Neon24 są znane, i zapewne to będzie drugi powód mojego zablokowania. Już raz, kilka dni temu Zawisza zbanował mnie za poglądy i tylko Adevo oraz Husky-emu, którzy się za mną wstawili - mogę zawdzięczać, że zostałem odblokowany.

Bardzo żałuję, że Adevo został wyrzucony z funkcji Administratora, co właściwie niweczy szanse na przywrócenie temu miejscu normalności i ducha polskiego patriotyzmu zamiast kółka wzajemnej adoracji dla ruskich trolli, jak dotąd.

Tutaj mój email, gdyby ktoś chciał się ze mną kontaktować, bo przez PW na Neon24 nie będzie to możliwe:

mindservice@post.com

Narazie,
Prawda i Honor:)