Proponuję zainicjować kampanię obywatelską pt. "Stop cenzurze - promuj Strefę wolną od LGBT"

Sąd Okręgowy w Warszawie wydał postanowienie nakazujące wydawcy "Gazety Polskiej" wycofanie z dystrybucji dodanych do tygodnika naklejek z hasłem: "Strefa wolna od LGBT". Ma on tydzień na wykonanie postanowienia sądu, a więc do czasu ukazania się następnego numeru "Gazety Polskiej".

 

Ta sędzia w trybie pilnym zakazała dystrybucji nalepek GP "Strefa wolna od LGBT". Nominowana była przez Bronisława Komorowskiego:

 

W wydanym postanowieniu sędzia Agnieszka Derejczyk zdecydowała o udzieleniu zabezpieczenia poprzez nakazanie wydawcy "Gazety Polskiej" wycofania z dystrybucji "dodatku do nr 30 tygodnika Gazeta Polska z 24 lipca br. w postaci naklejki, na której wydrukowane zostało hasło: Strefa wolna od LGBT". Ponadto sąd wyznaczył pełnomocnikom Staszewskiego dwutygodniowy termin do wniesienia pozwu przeciwko wydawcy "GP" o naruszenie dóbr osobistych - pod rygorem upadku tego zabezpieczenia.

 


Zdaniem sędzi zakaz dystrybucji naklejki ma zapobiec „faktycznemu rozprzestrzenianiu treści nawołujących do segregacji społeczeństwa oraz promujących nienawiść wobec ściśle wskazanych grup społecznych zidentyfikowanych jako LGBT”.

 
Źródło: doniesienia agencyjne, Onet, WP, GW, TVN24.

 
A tu taki "kwiatek" związany z panią sędzią Agnieszką Derejczyk:

 

http://przebierancywsadach.blogspot.com/2014/07/podrobione-postanowienie-iv-c-158010-z.html

Żeby się nie rozwodzić nad pseudo- wyrokiem sędzi Agnieszki Derejczyk proponuję zainicjować kampanię obywatelską pt. "Stop cenzurze - promuj Strefę wolną od LGBT".

Na bezczelną lewacką cenzurę jest prosty sposób: niech każdy sobie sam wydrukuje nalepkę z treścią "Strefa wolna od LGBT" i powiesi tam gdzie chce:

https://link.do/X36pY

A najlepiej wydrukować takie nalepki/vlepki w większej ilości i przyklejać je wszędzie gdzie się da: w tramwajach, w restauracjach, urzędach, na przystankach, dworcach, słupach, w pracy, w kiblu, na plaży, itd.
Pokażmy, że lewacka cenzura nie pozbawi nas prawa do wolności słowa i nieskrępowanego wyrażania poglądów. Dajmy wyraz temu, że nie zgadzamy się na dyktat ideologii Gender i specjalne prawa dla osób LGBT. Szczególnie jesteśmy przeciwni małżeństwom jednopłciowym i przyznaniem prawa adopcji dzieci przez pedofilów. Pokażmy, że jesteśmy dumnym, wolnym Narodem, a wolność słowa jest dla nas wartością najwyższą.

Przygotowałem naprędce gotowca do samodzielnego wydruku:

https://link.do/EE0zy

- Więc - do dzieła Rodacy!